Ukmergės vaikų lopšelyje darželyje “Nykštukas” ir už jo ribų vaikams organizuojamas papildomas ugdymas:

  • krepšinio treniruotės  darželio sporto salėje priešmokyklinio amžiaus vaikams, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį  16.00 – 16.30. Treniruotes veda VšĮ “Ąžuolo” krepšinio mokyklos treneris.

 

  • plaukiojimo užsiėmimai miesto baseine kiekvieną trečiadienį. Užsiėmimus baseine  priešmokyklinukams nuo 13.00 – 14.00 veda mūsų įstaigos papildomo ugdymo pedagogė Neringa Godliauskienė. Užsiėmimų metu vaikai mokosi nebijoti vandens, išsilaikyti ant jo, panerti, išsitiesti ir slinkti vandens paviršiumi gulint ant pilvo ir nugaros, mokosi atlikti taisyklingus kojų judesius, derinant tai su kvėpavimu.

  • konstravimo (robotikos) užsiėmimai darželio muzikos salėje priešmokyklinio amžiaus vaikams, kiekvieną ketvirtadienį 13.30-14.30, kuriuos veda priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lauryna Kaminskaitė. Užsiėmimų metu vaikai konstruoja iš įvairių konstruktorių objektus, piešia schematiškai brėžinius ir pagal juos kuria statinius, analizuoja lego instrukcijas ir pagal jas mokosi dėlioti objektus. „LEGO Digital Designer“ programos pagalba pagal savo sukurtas instrukcijas konstruoja lego personažus, įvairius objektus. Užsiėmimų metu lavėja vaikų kūrybiškumas, loginis mąstymas, vaizduotė, problemų sprendimo, skaitmeniniai, matematiniai įgūdžiai, ugdosi bendravimo ir bendradarbiavimo  įgūdžiai.

  • laipiojimo užsiėmimai priešmokyklinio amžiaus vaikams, vyksta pirmadienį ir antradienį nuo 14 val. Pramogų korporacijoje (Vasario 16-osios g. 31). Treniruočių metu vaikai ne tik aktyviai juda, pažįsta save ir savo kūną, bet ir lavina orientaciją, problemų sprendimo įgūdžius, stiprina pirštų ir rankų raumenis, pasitikėjimą savimi, mokosi taisyklingo kvėpavimo, koncentracijos.

 

  • ketvirtadieniais sporto salėje nuo 15.00 -16.30 val. papildomo ugdymo pedagogė Neringa organizuoja fizinio aktyvumo užsiėmimus vaikams.
  • kiekvieną penktadienį muzikos salėje nuo 12.15-13.00 organizuojami  muzikos ansamblio užsiėmimai su meninio ugdymo pedagoge Milda Dunčiene.