Pasaulinės sveikatos dienos minėjimas darželyje

Ukmergės vaikų l/d „Nykštukas“ vaikai ir bendruomenė 2022 m. balandžio 7 dieną prisijungė į Sveikatinimo akciją „Sveikas vaikas – laimingas vaikas“, skirtą Pasaulinei sveikatos dienai paminėti. Šios akcijos organizatorių– RIĮDA „Sveikatos želmenėliai“ ir Vilniaus miesto lopšelis-darželis „Želmenėliai“ siekis – sudominti visas respublikos ikimokyklines įstaigų bendruomenes masiniu bėgimu. Visos darželio grupės pasipuošusios spalvingais marškinėliais ir emblemomis “Aš bėgu 2022” susirinko darželio kieme prie starto linijos. Smagu buvo įveikti numatytą atstumą ir pasiekti finišą, nesistengiant lenktyniauti. Gera  pajausti bėgimo kartu malonumą. Gera judėti ir augti sveikiems, ir laimingiems.

 

Respublikinis Trikrepšio festivalis

Kovo 10 dieną, Ukmergės vaikų l/d „Nykštukas“ vaikai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną prisijungdami prie RIUKKPA ir Lietuvos sporto muziejaus LTOK Kauno apskrities tarybos organizuojamo respublikinio trikrepšio festivalio. Vyresniųjų grupių vaikai ir  priešmokyklinukai pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvomis mankštinosi, dalyvavo estafetėse, tobulino kamuolio metimo ir gaudymo įgūdžius, atliko įvairius pratimus su krepšininkėmis savanorėmis Luka ir Julija, daug ir aktyviai sportavo.

 

Žiemos pramogos

Ukmergės vaikų l/d „Nykštukas“ vaikai, kaip ir kasmet, vos tik pasnigus, su papildomo ugdymo mokytoja Neringa išskubėjo į kiemą slidinėti. Vieni kitiems padėdami, linksmai nusiteikę, įveikę visus iššūkius aktyviai leido laiką gryname ore ir mažieji, ir vyresnieji „Nykštuko“ ugdytiniai.

 

     

 

Žiemos olimpinės žaidynės

2020 metų žiemužė sniego ir šaltuko  nepagailėjo. Bet mažieji “nykštukiečiai” žiemos išdaigų neišsigando ir visi sudalyvavo Žiemos Olimpinėse žaidynėse. Ieškojo išėjimo iš sniego labirinto, brido per gilias pusnis, lindo pro sniego pilies tunelius, žaidė ledo ritulį, šoko su Pingvinu ir Ančiuku, mėtė sniegą, spalvotus kamuoliukus ir aišku džiaugėsi sniego kalnu.